שרשרת בת מצווה

שרשרת בת מצווה שרשרת מתנה לבת מצוה שרשרת בת מצווה מגן דוד מגן דוד לבת מצוה

שרשרת בת המצווה המיוחדת והייחודית ביותר שיש

בדרך כלל, כשרוכשים שרשרת לבת מצווה, אנו לא נוטים לתהות האם ישנו סיפור או אין בו סיפור. אנשים ניגשים לפריטי תכשיטים מזווית הערך הכספי והוויזואלי שלהם, וזה הגיוני לחלוטין. באיזו תדירות אנו פוגשים שרשרת מתנה לבת מצווה או אפילו יותר מכך, חנות תכשיטים שלמה שיש לה סיפור מרתק לספר? עם זאת, זה שונה עם מוריה שכן לכל שרשראות הקסם לבת מצווה שלהן רקע יוצא דופן ומשכנע. יש היסטוריה לכל מגן דוד או שרשרת חמסה יהודית עבור בת מצווה או כל מתנה אחרת בת מצווה שרשרת.

שרשרת מצווה מיוחדת
שרשרת מצווה מיוחדת

אוסף מוריה: זהב ויהלומים - שרשרת קסם לבת מצווה שעליה אבן ירושלמית

של מוריה תכשיטי מוריה אוסף אבן הוא האסיפה המרכזית של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק יהלומים בבעלות משפחתית עם ניסיון של יותר מ -50 שנה. קולקציית האבן של מוריה ירושלים מייצגת מפעל מיוחד במינו בתכשיטי יהלומים. נוצר בבית היהלומים כדי להפיץ את המשמעות של פריט עם אבן ירושלמית אותנטית, זה תכשיטים מסקרנים של אמונה שמקרבים פיזית את העיר הקדושה.

שרשרת בת מצווה
שרשרת בת מצווה

עם תליון בת מצווה ייחודיות נולדה

מיזם אוסף מוריה נובע מחזונו של מר אבי טוויסל. תכשיטן ישראלי ידוע, ירושלמי במשך למעלה משבעה דורות, החיה את עברה המכובד של ירושלים על ידי הצבת ההריסות העתיקות והקדושות של הר הבית להווה, שהועבר מהעבר לעתידו, ההווה. אבן עתיקה בצורה חדשה כובשת את דמיונם של כולם והיא מספקת תו אישי לכל מי שנושא אותה.

שרשרת מגן דוד לבת מצווה - סיפור רקע סקרן

ב 1999, אבי שמע על עבודות חפירה בלתי חוקיות גרימת נזק חמור להר הבית. הוקם מרכז מתנדבים שיציל לפחות חלק מן האוצרות הארכאיים שכמעט נכבו. הוא היה אחד מיוצאי העולם בכל הנוגע לרעיון "ירושלים הקדושה". הוא נדהם לגלות עד כמה מדהים הדבר, כי כאשר הכל נראה ככישלון, פתאום דבר חדש הופך אותו לטובה.

מגן דוד מגן דוד לבת מצוה
מגן דוד מגן דוד לבת מצוה

כשהחפירה הרסנית התרחשה, נדמה היה כאילו כל דבר קדוש ומשמעותי ייעלם וימחק כאילו הוא בזבוז. אף על פי כן, בתרחיש מזל של אירועים, זה לא קרה. משהו אחר עשה, משהו שבזמן התרחשותו היה נס. לכן, כל אחד שרשרת מגן דוד עבור בת מצווה שנרכשו בחנות מוריה הוא קצת נס, קטע שנמשך דרך הרס וחריפות, דבר של קדושה שממשיך לחיות.

בת מצווה - שרשרת קסם טהורה ושונה

מצויד בכל היתר הדרוש לשימוש באבנים מהחפירות בירושלים, אבי החל לבצע את חזון, וכך, יוצא דופן אוסף מוריה התעורר לחיים. בשום מקום בעולם אדם לא יכול למצוא שרשרת בת מצווה ייחודית ומשמעותית כמו זו שיוצרו על ידי תכשיטני מוריה. חפצים עטופים בזהב וכיכובם עם אבני חן. כל שרשרת קסם לבת מצווה מעלה שאלה: מה חשוב יותר? אבני חן וזהב או שבר קדום שבור?

ומה שאנחנו תופסים הוא די מדהים. אתם רוכשים לא רק אבנים עתירות יומין, שהצילו המתנדבים המנופים בבית המקדש, אלא מדגם של העת העתיקה העתיקה של ירושלים. מחרוזת בת מצווה שהיא חפץ נדיר.

שרשרת מצווה של בת מצווה טהורה ושונה
שרשרת מצווה של בת מצווה טהורה ושונה

שרשרת מגן דוד עבור בת מצווה

כל קטע שנאסף על הר הבית לאוסף מסווג ומעוצב ואז נועד לשמור על הפשטות הגולמית שלו. בעלי המלאכה הבקיאים של מוריה מתכננים ומניחים היטב את הזהב והיהלומים בסלעים ביד, כדי ליצור אמירה ויזואלית מדהימה, שמעולם לא ניסתה בעבר באוספי תכשיטי יהלומים באיכות מעולה. מחרוזות מגן דוד המככבות חפץ אותנטי ממקדש בית המקדש, יחד עם יהלומים וזהב, מהווים תכונה ייחודית של רוחניות ומורשת חסר גיל.

ליין מדהים של אוסף מוריה של שרשראות מגן דוד בת מצווה במהדורה מוגבלת ואלגנטית, שרשראות זהב - המתכת האצילית ביותר ויהלומים - אבני החן הקשות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלמית המעידה על החיוניות, הערך והקדושה של עיר הקודש. למעלה מ -3,000 שנה. כתכשיטים מעוררי השראה, הקולקציה מגיעה למטרה גבוהה יותר זו על ידי עבודה עם מרכיבים מעולים הממחישים את העמידות, השווי והקדושה הנצחית של ירושלים.

שרשרת מגן דוד מגן דוד לבן
מגן דוד מגן דוד לבן לבן מצוה

שרשרת מתנה לבת מצווה - חזון מהעבר

מוריה הוא ההר שעליו אימץ אברהם את האמונה במונותיאיזם וזרע את זרע היהדות, הנצרות והאיסלאם. תסתכל טוב על שרשרת בת המצווה. תוכל להבחין מיד כי אלה אבנים טבעיות הן ראויות לציון, וכל אחד נושא מסר עתיק. האבנים האלה היו במקדש ובמסלולים הישנים של ירושלים.

שרשרת בת מצווה - מתנה עם נשמה

אם האבן הקדומה באותן מחרוזות קסם של בת מצוה יכולה לדבר, הם יזכרו רשומות יהודיות של העבר 3000 שנים. ירושלים קשורה לאנרגיה אנושית, לדרכי ה '. אוסף מוריה הוא תכשיטי מהדורה מוגבלת בסידורים מדהימים, כולם מסווגים ומקוטלגים בתעודת אותנטיות, המאשרים שהאבן מגיעה מירושלים: עיר התשוקה, עיר הקודש. מעולם בהיסטוריה הידועה של מלאכת היהלומים לא היה רגע שבו בעבר והווה נפגשו בצורה כה נגישה.

מתנת בת מצווה
מתנת בת מצווה

מי שמקבל מתנה מצוות של בת מצווה מהאוסף של מוריה עומד להיות שומר גאה של מאמר אמיתי של ההיסטוריה. היסטוריה אפית שחיה בחסד ובמהות אינסופית. זה לא רק מתנה מצווה במתנה, אבל מכונת זמן מסוגל לחבר את כולנו אל מה ששוכן abides, ויהיה אי פעם.

שרשרת בת מצווה
מתנת בת מצווה

שם מוצר: תליון 14K זהב צהוב משובץ יהלומים

תיאור מוצר: תליון היהלום הצהוב של 14K קיבל השראה מהאתר בו בנה אברהם מזבח לאלוקים, המקום שבו הקב"ה אמר ליעקב שאומות העולם יתברכו דרך משפחתו, שם הבטיח הקב"ה להעניק את ארץ הקודש של ישראל כנחלת אברהם, יעקב וצאצאיהם.

מחיר: ₪183.00

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת בת מצווה
  • מגן דוד מגן דוד לבת מצוה
  • שרשרת בת מצווה
  • שרשרת בת מצווה
4.9
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)