מתנות נכבדות של תכשיטים

מתנות של תכשיטים תכשיטי יום הולדת מתנות לאמא מתנות לנשים המתנות שלה תכשיטי יום הולדת 60TH

מתנות של תכשיטים

גברים או נשים, צעירים או מבוגרים, רובנו אוהבים ומעריכים מתנות יפות של תכשיטים. מתנות של תכשיטים הם דרך מצוינת להכיר את יקיריכם, gifting להם משהו יישאר איתם לנצח.

תכשיטים - זהב לבן, אבן ירושלמית עם יהלום שחור
מתנות תכשיטים - זהב לבן, אבן ירושלמית עם יהלום שחור

מתנות יום הולדת לנשים

מתנה של תכשיטים הוא תמיד אחד מדהים, במיוחד כאשר זה 14 או 18-קראט זהב בשלושה צבעים שונים לבחירה. תליוני זהב ייחודיים, שרשראות ועגילים עם יהלומים יהפכו ללא ספק למתנה מפוארת ומהורהרת. מה הוא ייחודי על זהב ויהלומים אתה שואל? לא כל כך הרבה.

ייחודה של תכשיט זה נובע ממשהו הרבה יותר יוצא דופן מאשר מתכות יקרות ואבני חן. שמשהו נראה כמו אבן רגילה. אבל בשום פנים ואופן לא תניחו את עצמכם בהופעות, כי אבן זו אינה אלא דבר רגיל. הסלע במרכז הפריטים האלה תכשיטים הוא מרכיב מקורי מ 3000 שנים!

מתנות יום הולדת תכשיטים לאמא
מתנות לתכשיטי יום הולדת לאמא - זהב ורוד עם יהלומים ואבן ירושלמית

אם האישה שאתה מחפש לקנות את ההווה הוא לובש תכשיטים אדוק או לא, ענייני פחות במקרה זה. זה לא משהו שאתה אומר בדרך כלל, אבל כאן, במקרה של תכשיטי אבן בירושלים, זה הגיוני. זה לא סתם עוד bobble מבריק, אבל חפץ היסטורי אשר מרתק מספיק רק להסתכל.

תכשיטי מוריה תכשיטי אבן בירושלים הוא פריט במהדורה מוגבלת, אשר בסופו של דבר יבוא עד הסוף ולא להיות יותר. זה חייב להיות אם ירושלים פירושו משהו לך או לאדם שעבורו אתה קונה את ההווה.

מתן מתנותיה של תכשיטים

2 9: 7 ESV

כל אחד חייב לתת כפי שהוא החליט בלבו, לא באי רצון או תחת כפייה, כי אלוהים אוהב מעניק עליז.

אין ספק שיש הרבה דברים אחרים מלבד תכשיטים אתה יכול לתת אישה כמתנה עבור יום הולדת, יום נישואין, יום האם או רק בגלל שאתה רוצה. עם זאת, אירועים יוצאי דופן דורשים מתנות יוצאי דופן, ואנשים ייחודיים ראויים שווה תכשיטים ייחודיים.

כמו כן, זה תלוי מי הוא מתנה. אתה תהיה מסתכל על פריט אחר בעת בחירת מתנה לאם, אחות, החבר הכי טוב שלך, בן זוג פוטנציאלי או אישה של עשרים שנה. הגיל יכול ללא ספק להשפיע כאן. המתנות שלה של תכשיטים יהיה כנראה להיות loftier כאשר היא בת מצוה נערה, ומעט יותר משמעותית כשמלאו לה שמונה-עשרה. יש כנראה עוד משקל עוד שרשרת או טַבַּעַת אם שוקלים 60th מתנות יום הולדת תכשיטים לאמא.

60th מתנות יום הולדת תכשיטים לאמא
60th מתנות יום הולדת תכשיטים לאמא

רכישת מתנות התכשיטים שלה היא לא כמו לקבל את המתנות של כלי מטבח, וזה די ברור כי הראשון הוא אובייקט של יופי בעוד האחרון הוא מעשי. התכשיטים הם מתנה פרטית שהיא רק שלה.

הענקת מתנותיה לתכשיטים עם אבן ירושלמית היא כמו לומר, "חשבתי עלייך ועל מה שאולי תרצי; אני רוצה שתרגישי את האישה היפה והאהובה ביותר בעולם, וזה לא משנה אם אתה לא תלבש את התכשיטים האלה. "

מתנות יום הולדת של תכשיטים

יום ההולדת הוא החגיגה השנתית החשובה ביותר בחיינו, ומציג לנו את האתגר לחדש, בבקשה, ולהפתיע.

60th יום הולדת תכשיט הרעיון מתנה
60th יום הולדת תכשיט הרעיון מתנה

היה זה עבור גברים או נשים, מתנות יום הולדת של תכשיטים הם opt opt ​​גדול. הדברים הם פשוט יותר בימינו כמו כל כך הרבה פריטים תכשיטים יכול להתאים גם גברים, נשים. עם עיצובים רבים, אתה יכול בבטחה לקנות את התכשיטים אותו עבור החבר 'ה ואת הילדות. גברים מסוימים מעדיפים תכשיטים עדינים בעוד כמה נשים, במקום, ללבוש פריטים עבים יותר.

דבר שימושי לדעת לפני השקעה במתנה של תכשיטים עבור מישהו הוא ההעדפות האישיות שלהם.

שווה להוסיף כי אנשים נוטים לבחור ללבוש תכשיטים ייחודיים עבור מקרים מיוחדים, אתה יכול גם להפתיע אותם עם פריט זה מתוך אזור הנוחות שלהם. זכור, זה המחשבה כי סעיפים ותכשיטים הוא יותר קישוט ללבוש; זה אובייקט שנשאר עם הבעלים שלו לנצח.

רעיונות למתנות תכשיטי יום הולדת 60th לו או לה
רעיונות למתנות תכשיטי יום הולדת 60th לו או לה

מתנות של תכשיטים מתאימים אנשים ונשים בכל גיל. בין אם אתה קונה תכשיטים עבור ילד צעיר בר מצווה או את יום ההולדת של האחים 18th שלך, תכשיטי אבן בירושלים הוא מתנה גדולה כי יהיה מוערך מאוד.

מתנות ליום הולדתה של אמא

כאשר אתה רוצה להראות את אמא שלך כמה אכפת לך, יום ההולדת הוא היום להתקלח לה עם מתנות. אמנם לא כולם שווים לתכשיטים, אבל אם אמא שלך, אז תכשיטי אבן ירושלמים מארץ הקודש הם ייחודיים כמו שהם.

יהודי, נוצרי, מוסלמי או אוהד, כולנו מכירים היטב את סיפורו של ישוע וימיו בארץ החלב והדבש, הימים שבהם נולדה הנצרות, והציבו נתיב רוחני למיליארדי בני אדם. עכשיו, לדמיין שאתה יכול לגעת חתיכת הקרקע שעליה הלך ישו. לא צוחק.

מתנות לאמא - תכשיטי יום הולדת מתנות זהב לבן טבעת יהלום עם אבן ירושלמית
מתנות לאמא - מתנות לתכשיטים ליום הולדת

ב 1999, חפירות מסוימות התרחש, לחשוף את החלקים האלה. החפירות היו בלתי חוקיות, והאדמה התעלמה והושלכה הצדה; אז, עם זאת, הפרויקט מסנן הגיע, ואז הדברים השתנו. תכשיטי אבן בירושלים נולדו.

60th יום הולדת מתנות תכשיטים עבור אמא

אם אמך מפנה את 60, רוב הסיכויים שהיא דואגת להיסטוריה ותעריך את מה שהפך לאבנים שנמצאו בחפירות אלה. למרבה הפלא, סלעים אלה הם כעת חלק תכשיטים אשר ניתן למצוא ב תכשיטי מוריה ויודאיקה חנויות ברחבי העולם עם הסניף הראשי שלה ממוקם בעיר העתיקה של ירושלים.

60th יום הולדת תכשיטים עבור אמא או אבא
60th יום הולדת תכשיטים עבור אמא או אבא

תכשיטי מוריה הם ייחודיים, הכוללים את האבן הקדומה שנמצאה בחפירות. תכשיטיה של מוריה עושים עבודה אדירה של שילוב אלה חפצים עתיקים לתוך שרשראות עכשווי, עגילים, טבעות, תליונים, חפתים אשר כולם זמינים לקהל הרחב. זה מאפשר לכל אחד מאיתנו להיות הבעלים של חתיכת אותנטי של ירושלים העתיקה.

 

 

 

מתנות של תכשיטים

שם מוצר: כוכב שרשרת בית לחם ויהלום

תיאור מוצר: תליון אווה זה כולל 0.145 קראט נוצץ. יהלומים בדרגות בהירות שונות ואבן ירושלמית בזהב לבן 18 קראט. הברק של הזהב הלבן 18K מוסיף השלמה מאופקת ומנצנצת 0.145 קראט. יהלומים - אלגנטיות נצחית לאורך מאות שנים. סגנון השרשרת מוצע לפי מה שיש לנו במלאי. מפרט השרשרת: זהב לבן 18 קראט, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 2.1 גרם.

מחיר: 2,233.00 $ - $ 2,443.00

מַטְבֵּעַ: דולר אמריקאי

זמינות: במלאי

  • מתנות של תכשיטים
  • תכשיטי יום הולדת
  • מתנות לאמא
  • מתנות לנשים
  • מתנות שלה
  • 60th יום הולדת תכשיטים
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)