תליוני יהלום

תליוני זהב צהוב שרשרת תליון זהב לבן תליוני זהב ויהלומים זהב ותכשיטי יהלום תליוני זהב מזהב עם יהלומים

איך זה שתליוני היהלום הזהוב הצהוב כל כך מיוחדים וייחודיים

באופן קבוע, כאשר אנו מגיעים לבחור תליוני זהב צהוב, אנחנו לא חושבים לשאול אם יש סיפור המצורפת אליו. אנשים בוחנים תכשיטים מתוך היבט של האסתטיקה והערך שלה, וזה עושה תחושה מושלמת. באיזו תדירות אנחנו שומעים תליוני זהב צהוב או אפילו אוסף תכשיטים שלם שיש לו סיפור משכנע לספר ...?

עם זאת, זה שונה בביקור במוריה, כי לכל תליוני הזהב והיהלום שלהם יש סיפור יוצא דופן ומשכנע. יש המסר המשמעותי מאחורי עיצובי התליון מזהב ויהלומים.

תליוני זהב עם אבן ירושלמית
תליוני זהב ויהלום עם אבן ירושלמית

אוסף האבן של מוריה: תליוני זהב וזהב שנושאים את אבן ירושלים בלבם

של מוריה תכשיטי אבן ירושלים קולקציה היא מערך המרכזי של המרכז הבינתחומי (מרכז היהלומים הישראלי), עסק יהלומי משפחתי עם ניסיון של למעלה מחמישים שנה. אוסף האבן הירושלמי של מוריה ממחיש חידוש מובהק בתכשיטי יהלומים משובחים. מקורו ב- IDC - בית היהלומים - כדי לחלוק את החוויה העמוקה של לבוש תכשיט עם שריד ירושלמי אמיתי, מהמרכז הרוחני של העולם, כתכשיטי אמונה מעוררי השראה - המחזיקים את העיר הקדושה פיזית קרוב לליבו.

תליוני זהב צהוב
תליוני זהב צהוב

שרשרת זהב תליון יהלומים - זהב

אוסף מוריה מיזם שמקורו בחזון שהוכר על ידי אבי טוויסל, אמן תכשיטים ישראלי מוביל, שמשפחתו מתגוררת בירושלים מזה מאות שנים. דמיונם של כולם נלכד על ידי אוסף התכשיטים עוצר הנשימה שחזה מר תביסל כדי להעיר את ימיה המפוארים של ירושלים על ידי סידור האבנים הארכאיות של הר הבית שעלו חזרה למציאות בצורה חדשה.

שרשרת תליון זהב לבן
שרשרת תליון זהב לבן

תליוני זהב ורוד עם יהלומים - רקע סקרן

ב 1999, אבי שמע על החפירות ללא רישיון אשר גרם נזק חמור להר הבית. הוקם מרכז מתנדבים להצלת כמה מן הממצאים הארכאיים שהיו טובים ככל האפשר. הוא היה תורם חשוב לניסיונות ההצלה, והוא הבין היטב את העניין. הוא הבין שהרוחניות של יצירות עתיקות אלה יכולה להצטרף למאמינים מכל רחבי העולם תחת המטריה הרוחנית של "ירושלים הקדושה".

זה נראה מופלא איך לפעמים, כאשר הכל נראה אבוד, פתאום דבר חדש הופך את כל זה לטובה. כאשר נערכו החפירות הרסניות, נראה כאילו כל מה שהוא קדוש ומשמעותי ייפגע ונטוש כמו זבל חסר חשיבות. עם זאת, למרבה המזל, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי קרה, משהו שבאותו רגע התרחשה בו מופלאה.

תליוני זהב מזהב עם יהלומים
תליוני זהב מזהב עם יהלומים

וכך, תליוני זהב ורוד עם יהלומים - תכשיטי חמסה או אחרים - שנקנו מתכשיטי מוריה ויודאיקה הם סוג של נס, חפץ שחי בהריסות ובוטות, פיסות קדושה שחיות.

תליון זהב וזהב אשר הם שונים לחלוטין

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים כדי להשתמש באבנים מהחפירה בירושלים, החל אבי להמציא את הרעיון שלו, וכך הגיע אוסף המוריה המדהים. בשום מקום אחר על פני כדור הארץ אפשר לראות עיצובים בזהב וביהלום כחשובים וייחודיים כמו אלה של תכשיטני מוריה. ממצאים היסטוריים לבושים במתכות יקרות ומפוזרים ביהלומים. כל שרשרת זהב תליון יהלומים לבן גורם לנו לתהות מה שחשוב כאן, זהב ואבני חן או אלמנט עתיק למראה?

זהב ותכשיטי יהלום
זהב ותכשיטי יהלום

זה די מדהים מה מתפרץ כאן. על ידי שילוב של רכיבי רוק עתיקים שנוקו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הסינון שליד הר הבית (הידוע גם בשם "מוריה מוריה"), ומעניקים להם צורה של תכשיט לכל מי שרוצה יכול להיות בעל שבר של עתיקות מפוארת של עיר הקודש. זה לא רק עלה תליוני זהב או תליון זהב לבן תליון יהלומים שאתה מקבל, אבל חפץ אספנות חשוב.

תליוני יהלום מזהב צהוב - תכשיטים עם שלמות גולמית

כל אלמנט שנאסף על הר הבית כדי להיות חלק מהאוסף מסודרים ונחתכים, ואז עובדים עליו על מנת לשמור על שלמותו האורגנית. האומנים המיומנים של מוריה מסדרים ומניחים בקפידה את המתכת והיהלומים באבן באופן ידני, בכדי לעצב תוכן חזותי מרתק, שלא דומה לשום דבר שקיים בעבר באוסף איכותי של תכשיטי יהלומים במהדורה מוגבלת. תליוני יהלום זהב נפתחים עם אבן מקורית מהר מוריה. זה, המשולב באלגנטיות עם אבני חן וזהב, יוצר פריטים שאין כמוהם של מורשת ורוחניות חסרי גיל כדי להביא לך מדהים מחרוזת בת מצוה למבוגרים.

תליוני יהלומים מזהב צהוב
תליוני יהלומים מזהב צהוב

קולקציית "מוריה" של קולקציית תכשיטי זהב משובצת בתכשיטים מיוחדים, זהב משובח, מתכת אצילית ויהלומים, המינרלים הקשים בעולם, עם אבן ירושלמית עתיקה המסמלת את עקשנותה של עיר הקודש, משמעותה וקדושה שאין לה אח ורע לאלפי שנים. כתכשיטים רוחניים, האוסף מגיע ליעד גבוה זה, על ידי שילוב של מרכיבים יקרים הממחישים את העמידות, הערך והקדושה של ירושלים.

תליוני יהלום זהב לבן - גשר מימי המקרא ועד שלנו

מוריה הוא המקום שבו אימץ אברהם תחילה את האמונה במונותיאיזם, זריעת זרע היהדות, נצרות, האיסלאם. והיום, מוריה היא קסדה מחורזת, עבודת תכשיטים, נוגעת בזוהר שלה ובמסר דתי. תסתכל מקרוב על תליוני יהלומים זהב לבן ותבחין כי אבנים טבעיות כל כך מיוחד, וכל אחד מהם נושא מהות ארכאית ופרספקטיבה.

תליוני זהב ויהלומים עם פסוקי תנ"ך
תליוני זהב ויהלומים עם פסוקי תנ"ך

אפשר היה להשתמש באבנים הללו במסגרת המקדש, הרחובות הארכאיים של עיר הקודש, אותם חלקים של פני כדור הארץ שהלכו עליהם מלכינו, נביאינו, אבותינו ועמי ירושלים הרגילים.

שרשרת תליון יהלום מזהב לבן - מתנה חדשה עם נשמה ישנה

אם הסלעים בתליוני היהלום הלבן הזה יוכלו לדבר, הם היו מספרים לנו סיפור על תיעודים יהודיים של 3000 השנים האחרונות. מי שעוטה תכשיטים אלה מהדהד מחדש את צליל החפץ והוא למעשה שגריר הכרוניקה הפנומנלית של ירושלים. ירושלים קשורה לנשמתנו, לדבר ה '. עם תכשיטי האבן של מוריה, אתה מקבל תזכורת עקבית למה שמנחה אותנו ומי שאנחנו. אוסף מוריה מורכב מתכשיטים במהדורה מוגבלת בקומפוזיציות מדהימות, שכולם מתועדים וממוספרים בתעודת האותנטיות, המציגים את מקור האבן מירושלים: בירת התשוקה, עיר השלום הגדולה. מעולם לא היה רגע בו בעבר ובהווה התחברו בצורה כה נגישה הודות לייצור תכשיטים.

תליוני זהב ויהלומים לבנים
תליוני זהב ויהלומים לבנים

אדם שיקבל שרשרת תליון יהלום מזהב לבן מאוסף האבן הירושלמי יהיה בעל תוכן של שריד אמיתי. עבר שממשיך לחיות דרך חסד נצחי ואופי האבן. לא מדובר בסתם תליוני יהלום מזהב אלא כמוסת זמן המקשרת בין כל מה שהיה אי פעם, קיימת ועתידה להיווצר.

תליוני יהלום
תליוני זהב ויהלומים לבנים

שם מוצר: תליון 18K זהב לבן משובץ יהלומים

תיאור מוצר: תליון היהלום הייחודי של יהלום 18K היה השראה להחיות את העבר הזוהר של ירושלים על ידי הבאת האבנים הקדושות העתיקות שהצילו בהר הבית בצורתן הגולמית. המהדורה דלוקס של מוגבל. שרשרת זהב: 18k זהב לבן, אורך 50 ס"מ, משקל ממוצע 3.85 gr.

מחיר: 2,146.20 $ - $ 2,531.20

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • תליוני זהב צהוב
  • תליוני זהב מזהב עם יהלומים
  • זהב ותכשיטי יהלום
  • זהב ותליוני יהלומים
  • שרשרת תליון זהב לבן
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)