תכשיטי חמסה מישראל

זו הסיבה שתכשיטי חמסה בעבודת יד מישראל הם כה מתנה יוצאת מן הכלל

באופן כללי, כשאנחנו מקבלים תכשיטי חמסה יהלומים אנו לא נוטים לחשוב אם יש סיפור או לא קשור אליו. אנו נוטים ליהנות מתכשיטים מנקודת מבט של עלותם ומראהם, וזה הגיוני לחלוטין. באיזו תדירות אנו מוצאים תכשיטי חמסה בעבודת יד או יותר מכך, חנות תכשיטים שלמה עם סיפור יוצא דופן לספר ...? עם זאת, דברים שונים עם מוריה מכיוון שכל תכשיטי החמסה שלהם בעבודת יד מספרים נרטיב יוצא דופן ומרתק.

מאחורי כל תכשיטי חמסה מישראל שמגיעים ממוריה, יש סיפור, עובדה שהופכת את הפריטים של מוריה למבריקים כל כך בת מצווה.

תכשיטי חמסה מישראל - אבן ירושלמית
תכשיטי חמסה מישראל - אבן ירושלמית

אוסף מוריה: תכשיטי חמסה מזהב ויהלום עם ליבת אבן ירושלמית

אוסף מוריה סטון הוא אסיפה מרכזית של המרכז הבינתחומי (מרכז היהלומים הישראלי, עסק של יהלומים בבעלות משפחתית שקיים כבר מעל 50 שנים משונות. אוסף מוריה מדגימה מפעל שאין דומה לו בתכשיטי יהלומים משובחים.

יליד בית היהלומים כדי לחלוק את החוויה העמוקה של לבוש קישוט עם אבן ירושלמית, מהגרעין הקדוש של העולם, זהו עוצר נשימה תכשיטים דתיים - למאמינים המעוניינים לשמור על העיר הקדושה בקרבת ליבם.

תכשיטי חמסה - הולדת מקוריות

הרפתקאת אוסף מוריה מקורו בחזון שהוכר על ידי מר אבי טוויסל, תכשיטן ישראלי בכיר, שאבות אבותיו מתגוררים בירושלים במשך למעלה משבעה דורות. את דמיונם של כולם לוכד האוסף האינטנסיבי של תכשיטים בהשראת מר טוויסל כדי להצית מחדש את ההיסטוריה המיוחדת של ירושלים על ידי הצגת ההריסות הארכאיות של הר הבית שנחלפו לחיים בצורה חדשה.

תכשיטים יהודיים חמסה
תכשיטים יהודיים חמסה

תכשיטי חמסה בעבודת יד מישראל - סיפור רקע סקרן

ב- 1999 נודע אבי על עבודות החפירה הבלתי חוקיות שגרמו נזק קשה להר הבית. נוצר מרכז מתנדבים כדי להציל לפחות חלק מהממצאים הארכאיים שהיו טובים כמו שנהרסו. הוא תורם חשוב לניסיון השימור, הוא הבין משהו. הוא תפס את הרוחניות של היצירות ההיסטוריות הללו כמי שמסוגל לקשר בין אנשים מכל רחבי כדור הארץ לבין הרעיון של "ירושלים הקדושה".

כאשר התרחשו החפירות, זה נראה כאילו חפצים קדושים ומשמעותיים יושלכו ויינטשו כמו זבל לא חשוב. עם זאת, למרבה המזל, זה לא קרה. דבר אחר לגמרי עשה; משהו שבאותה תקופה נתפס פלאי. וכך, כל תכשיטי חמסה בעבודת יד שהובאו ממוריה תכשיטי מוריה הוא משהו של נס, שבר שנמשך דרך דחפור ואכזריות, קצת קדושה שחיה.

תכשיטי זהב לבן חמסה
תכשיטי זהב לבן חמסה

תכשיטים יהודיים חמסה - טהורים ומובחנים

לאחר שקיבל כל אישור הכרחי לשימוש באבנים מחפירת הר הבית, אבי המשיך את הרעיון שלו וכך נוצר אוסף מוריה יוצא הדופן. בשום מקום אחר על הפלנטה לא ניתן למצוא תכשיטי חמסה מישראל משמעותיים או יחודיים כמו אלה תליוני יד חמסה הופק על ידי התכשיטנים של מוריה. חפצים היסטוריים מוקפים בזהב משובצים ביהלומים.

כל חמסה תכשיטים יהודית גורמת לנו לתהות מה חשוב יותר כאן, הזהב והאבני חן או השבר הישן והשקט? מה שנפתח כאן הוא די מהמם. על ידי שילוב של אבנים עתיקות שהוכנו על ידי הארכיאולוגים בפרויקט הניפוי ליד הר הבית (המכונה הר. מוריה) והנחתם בצורה לבישה, כל אחד יכול להחזיק בקטע של עברה המדהים של העיר הקדושה.

תכשיטים חמסה שחשוב

כל אבן שנאספה על הר המוריה כדי לכלול את האוסף מעוצבת וממוינת, ואז עובדת עליה על מנת לשמור על טוהרה הטבעי. התכשיטנים המיומנים של מוריה מארגנים ומחדירים ביסודיות את הזהב והיהלומים באלמנט הסלע בידיים, כדי לבנות טענה חזותית מרתקת, שלא ניסתה לפני כן באוסף בלעדי של תכשיטי יהלומים.

תכשיטים חמסה פתוחים עם שריד אותנטי מבית המקדש המקושר בחינניות עם אבנים יקרות וזהב צהוב, לבן או ורד, והופכים לדבר ראוי לציון של מורשת ורוחניות אלמותית.

תליון חמסה תכשיטים
תליון חמסה תכשיטים

אוסף מוריה, קו מדהים של תכשיטים יהלומים משובחים אקסקלוסיביים, שוזר את זהב המתכת האצילי ביותר, ויהלומים, האבנים הקשות ביותר על פני כדור הארץ, עם האבן הירושלמית המעידה על חוסנה, ערכה וקדושה המוחלטים של עיר הקודש במשך אלפי שנים.

כתכשיטים דתיים, האוסף משיג כוונה זו על ידי שימוש במרכיבים יקרים המתארים את עמידותה, המשמעות והקדושה של ירושלים.

תכשיטי יהלום חמסה מישראל - גשר מקראי

מוריה היא המקום בו אברהם קיבל לראשונה את האמונה במונותאיזם, זורע את זרע היהדות, הנצרות והאסלאם. כיום, מוריה הוא קסם משובץ תכשיטים, מלהיב ביופיו מסרים משמעותיים של רוחניות. כשמסתכלים מקרוב על תכשיטי החמסה מישראל, תבחין מיד כי שברי האבן הללו אינם אלא יוצאי דופן, כל אחד מהם נושא הקשר ופרשנות דתית.

אפשר היה להשתמש באבנים אלה בבניית מקדש הורדוס, המסלולי הארכאי של עיר הקודש, אותה חצץ בדיוק שעברו אבותינו, נביאינו, מלכיהם ואנשי ירושלים הרגילים.

תכשיטי חמסה מזהב ויהלום - מתנה חדשה עם נשמה ישנה

אם האבן בתכשיטי חמסה יהלום זה הייתה יכולה לדבר, הם היו מדברים על העבר היהודי בשלושת אלפי השנה האחרונות. הוא או היא העונדים את תכשיט החמסה מהיהלום או תכשיטי מגן דוד מישראל מהדהדת את שירת האבן והיא למעשה שגרירה של ההיסטוריה המחייבת של ירושלים. ירושלים קשורה לליבנו, לחוקי השם.

בתכשיטי אבן מוריה זכור לך תזכורת קבועה למי שאנחנו ומה אנו מאמינים בו. אוסף מוריה מכיל עיצובים מדהימים במהדורה מוגבלת, שצוינו ומתועדים בתעודת האותנטיות, ומדגים כי האבן נובעת מירושלים: בירת התשוקה עיר הקודש לשלום.

מעולם לא היה רגע בו עבר והווה התכנסו בצורה כל כך נגישה באמצעות מלאכת העשייה תכשיטי זהב דתיים. מי שרוכש תכשיטים יהודיים חמסה מאוסף האבן הירושלמית יהיה בעל כבוד של חפץ היסטורי מאומת. עתיקות שנמשכת דרך חסד ואינסוף רוח של האבן. לא מדובר רק בתכשיטי חמסה מישראל, אלא בגשר בזמן המחבר בין כל מה שאי פעם התקיים ויבוא לעולם.

תכשיטי חמסה מישראל
  • תכשיטים משובחים בחמסה
  • תכשיטים עדינים של חמסה
  • תכשיטי חמסה יהלומים
  • תכשיטי חמסה בעבודת יד
  • תכשיטי חמסה יד עין הרע
  • תכשיטים של יד החמסה
  • תכשיטי חמסה מישראל
  • תכשיטי עין הרע חמסה
  • תכשיטים חמסה
  • תכשיטים יהודיים חמסה
5
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)