מחרוזת כוכבים יהודית

יהלום מחרוזת יהלום | שרשרת כוכבים יהודית שרשרת כוכבים יהודית זהב שרשרת זהב מזהב מזהב 14K שרשרת זהב יהודית

שרשרת כוכבים יהודית ייחודית ומיוחדת בצבע לבן, צהוב או ורוד

בדרך כלל, כאשר אנו רוכשים יהלום מחרוזת יהלום, אנחנו לא חושבים לשאול אם זה מגיע עם סיפור. באיזו תדירות אנחנו אוספים 18k או 14K זהב שרשרת כוכב זהב או קבוצה של עגילי יהלום עם סיפור מצטיין מאחוריו? יתכן שלעולם לא. אבל לשרשראות הכוכבים היהודיות הצהובות, הלבנות או הוורודות מזהב של מוריה יש סיפורים יוצאי דופן ומרתקים. יש היסטוריה מאחורי כל יהלום שרשרת כוכבים יהודית בחנות זו.

14K שרשרת זהב יהודית
שרשרת כוכבים יהודית 14K זהב

אוסף מוריה: יהלומי ושרשראות כוכבים יהודיות מזהב 14 קראט ובסיסם ירושלים

אוסף האבן של מוריה הוא הסט המרכזי של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק משפחתי של יהלומים עם ניסיון של למעלה מחמישים שנה. אוסף מוריה סטון הוא מפעל יחיד במינו בתכשיטי יהלומים. יליד המרכז הבינתחומי - בית היהלומים - להזמין אותנו לחוויה של בעלות על פריט עם אבן ירושלמית אותנטית, לאנשים שרוצים שהעיר הקדושה קרובה לליבם.

שרשרת זהב מוזהב
שרשרת זהב מוזהב

מקורי מחרוזת כוכב זהב

אוסף מוריה סטון מקורו בחזון של מר אבי טוויסל, יצרן תכשיטים ישראלי ידוע, שאבותיו התגוררו בירושלים מאות שנים. קולקציית התכשיטים היפהפייה שהעלה אור טביסל באה להעיר את עברה המכובד של ירושלים על ידי עיצוב מחדש של הריסות עתיקות של הר הבית והצגתו בהווה בצורה מחודשת - תליון שרשרת, תכשיטי מגן דוד ועוד; אין צורך לומר, זה לתפוס את הדמיון של כולם.

מחרוזת כוכב זהב זהב 18K
מחרוזת כוכב זהב זהב 18K

סיפור רקע מרתק של שרשרת כוכבים יהודית

ב 1999, אבי נודע על החפירות ללא רישיון שהוביל נזק חמור להר הבית. מרכז התנדבות הוקם כדי לשחזר לפחות חלק מן האוצרות היקרים שהיו טובים ככיבו. עוזר מרכזי לתוכנית החיסכון, אבי היה בעל חזון. הוא הבין שהרוחניות של יצירות ארכאיות אלה יכולה לחבר בין מאמינים מכל רחבי העולם לבין רעיון "ירושלים הקדושה".

זה מדהים איך לעתים קרובות כאשר הכל נראה להיכשל, פתאום עוד דבר אחר משנה את זה מסביב. כשהחפירות הלא נכונות התרחשו, נראה כאילו כל דבר קדוש וחיוני יושלך וימחק כמו זבל חסר ערך. אף-על-פי-כן, באירוע מקרי, זה לא קרה. מה שקרה בזמן התרחשותו היה נס. לכן, כל יהלום מחרוזת יהלום של מוריה הוא סוג של נס, אשר נמשך ונמשך דרך הרס ו בוטה, מדגם של קדושה שממשיך לחיות.

שרשרת זהב יהודית ויהלומים
שרשרת זהב יהודית ויהלומים

שרשרת כוכב יהודי זהב - טהור ושונה

לאחר שקיבל את כל ההיתרים הדרושים לשימוש באבני החפירה בהר הבית, החל אבי להרכיב את חזון חייו, ובכך, את אוסף המוריה החד-פעמי של תכשיטי אבן בירושלים התעוררה לחיים. בשום מקום בעולם לא יכול אדם למצוא שרשרת זהב יהודית כחשובה ומיוחדת כמו אלה שתוכננו על ידי תכשיטני מוריה. ממצאים היסטוריים עטופים זהב 18K וזרועים אבנים יקרות. כל שרשרת זהב צהוב, לבן או ורוד, מעלה את השאלה מה חשוב יותר במקרה זה, אבני החן והזהב או האבן הישנה והמסובכת? זה די מדהים מה קורה כאן.

על ידי שילוב של אבנים עתיקות שהוכנו על ידי המתנדבים בפרויקט הניפוי בהר הבית (המכונה "מוריה מוריה") וסידורם בצורה ייחודית, כל מי שרוצה יכול להחזיק חלק מההיסטוריה הגדולה של עיר הקודש. זה לא רק זהב כוכב שרשרת זהב שאתה רוכש אך חפץ אותנטי ונדיר.

מתנה מקורית ומדהימה של שרשרת כוכבים יהודית
מתנה מקורית ומדהימה של זהב שרשרת זהב

שרשראות כוכבים יהודיות 18 קראק ו 14 קראט - תכשיטים שמתאימים

כל קטע שנאסף על הר המוריה לאוסף מסווג ונחתך, ואז עובדים עליו על מנת לשמר את הפשטות הגולמית שלו. התכשיטנים הבקיאים של מוריה מתכננים ומציבים בקפידה את היהלומים והזהב באבן הטבעית באופן ידני, כדי לבנות תוכן ויזואלי מדהים, שמעולם לא ניסה בעבר לאוסף תכשיטי יהלומים איכותיים ובלעדיים. שרשראות כוכבים יהודיות 18 קראט ו 14 קראט מתחילות בשריד אמיתי מבית המקדש, המחובר במיומנות ביהלומים וזהב צהוב, לבן או ורוד, ויוצר פרט חד פעמי של מורשת ורוחניות נצחית.

השורה המדהימה של אוסף מוריה במהדורה מפוארת מחרוזות יהלומים לבנים, צהובים וזהוב ורודים מזהב זהב משתרבות בזהב המתכת האציל ביותר, ויהלומים, המינרלים הקשים ביותר על פני כדור הארץ, עם האבן הירושלמית העתיקה המגלמת את העקשנות, הערך והערך של העיר הקדושה. רוחניות עילאית במשך יותר מ -3,000 שנה. כתכשיטי אמונה הקולקציה מגיעה למטרה זו, על ידי שילוב מרכיבים משובחים הממחישים את עמידותה, חשיבותה וטהרתה של ירושלים.

מגן דוד - מגן דוד צהוב
שרשרת מגן דוד מזהב צהוב - הכוכב היהודי

שנה 3000 גשר שרשרת זהב יהודי רוז

מוריה הוא המקום שבו קיבל אברהם את האמונה במונותיאיזם, זרוע זרע היהדות, הנצרות והאיסלאם. כיום, מוריה הוא קמיע משובץ, פריט תכשיטים, מעורר השראה עם הזוהר והמסרים הרוחניים שלו, בת מצווה. הסתכל מקרוב בשרשראות הזהב והיהלומים של מגן דוד - הכוכב היהודי - תראה שהאבנים הטבעיות הללו ייחודיות, שכן כל אחת מהן נושאת תוכן וזווית היסטורית. אפשר היה לטפל בהם במסגרת המקדשים, המסלולים הישנים של 3 שנים של עיר הקודש, אותם אבנים בדיוק שעברו עליהם אבותינו, נביאינו, מלכינו ואנשי ירושלים הרגילים.

שרשרת זהב לבן
שרשרת זהב לבן

שרשרת יהלום עם יהלום

אם רק האבנים העתיקות בשרשראות מגן דוד הללו היו יכולות לדבר, הן היו מהדהדות את התיעודים היהודיים של 3000 השנים האחרונות. אנשים שלובשים את התכשיטים האלה מהדהדים את צליל השריד ושגרירים של החשבונות המדהימים של ירושלים. ירושלים קשורה לאנרגיה שלנו, לשלטון האלוקים. האבנים של מוריה מאפשרות לרכוש אינדיקציה מתמשכת למי הם ובמה הם מאמינים. אוסף מוריה עשוי תכשיטים במהדורה מוגבלת בפריסות עוצרות נשימה, שכולם מסווגים ומתועדים בתעודת האותנטיות, המוכיחים כי האבן מגיעה מירושלים: בירת התשוקה, עיר השלום הגדולה.

מעולם בהיסטוריה של עשיית תכשיטים לא היה זמן שבו בעבר ובהווה מאוחדים בצורה כה נגישה. מי שמקבל היהלום היהודי מחרוזת "מוריה" יהיה שומר כבוד של מאמר אמיתי של וירטואוז. עתיקות שחיה ביופי נצח ומרץ של האבן. זה לא רק 18K או 14K זהב שרשרת כוכב זהב אבל זמן כמוסה כי מקשר אותנו לכל מה שהיה אי פעם, הוא ויהיה קם.

שרשרת זהב
שרשרת זהב לבן

שם מוצר: תכשיט מגן דוד זהב לבן 18K

תיאור מוצר: תליון תליון מגן דוד מגן דוד זה נוצר כדי לחבר כל אחד לערכים המסורתיים של "רוח ירושלים". מגן דוד פירושו "אריה של אלוהים" (ישעיהו 18: 29) וזה עוד שם עבור ירושלים. תליון תכשיטי מגן דוד מתפרסם כאוסף בלעדי, והוא בעל מספר חזק במיוחד על הישבן. סגנון שרשרת מוצע על פי מה שיש לנו במלאי. מפרט שרשרת: זהב לבן 1k, אורך 18 ס"מ, משקל ממוצע 50 gr.

מחיר: 1,617.00 $ - $ 1,827.00

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • שרשרת יהלום
  • 14K שרשרת זהב יהודית
  • שרשרת זהב מוזהב
  • שרשרת זהב יהודית
  • שרשרת כוכבים יהודית
5
משוב משתמש
5 (1 הצבעה)