זהב לבן טבעות יהלום

טבעות יהלום לבן טבעות זהב לבן עם יהלומים טבעות זהב לבן לנשים טבעות זהב לבן לה טבעת זהב לבן

טבעות יהלום מזהב לבן - מתנות הבולטות

באופן כללי, כשאנחנו קונים טבעות יהלום מזהב לבן, אנחנו לא נוטים לתהות אם יש סיפור מאחורי זה. בדרך כלל אנו מסתכלים על תכשיטים מזווית הערך והמחיר החזותי שלהם, וזה הגיוני לחלוטין. כמה אנו שומעים על טבעות זהב לבן לנשים או אפילו יותר מכך, אוסף תכשיטים שלם שמאחוריו סיפור מרתק? לעתים רחוקות קרוב לאף אחד. אף על פי כן, כשמדובר בקולקציות של תכשיטי מוריה, הדברים נראים אחרת. הסיבה לכך היא שלכל טבעות היהלום הלבן של מוריה יש סיפורים יוצאי דופן ויפים. יש היסטוריה מרתקת מאחורי כל עיצוב טבעות מזהב לבן.

זהב לבן טבעות עבורה
זהב לבן טבעות עבורה

טבעות זהב לבן עם יהלום - מתנות שעליהן אבן ירושלמית

האבן הירושלמית של מוריה הוא האוסף המוביל של מרכז היהלומים הישראלי (IDC), עסק יהלומים בבעלות משפחתית עם יותר מ -50 שנות ניסיון, אוסף האבן של מוריה הוא חידוש חדש בתכשיטי יהלומים משובחים. נתפסת ב- IDC - House of Diamonds כדי להפיץ את המשמעות העמוקה של לבישת חתיכה עם שריד ירושלמי אמיתי, מן הליבה הקדושה של כדור הארץ, כמו ערבוב תכשיטי אמונה - עבור אנשים שרוצים לקבל את העיר הקדושה קרוב ללבם.

טבעות זהב לבן עם יהלומים
טבעות זהב לבן עם יהלומים

טבעות זהב לבן בשבילה - יצירה מקורית

ההרפתקה הקולקטיבית של אוסף מוריה נבעה מחזון שיצר מר אבי תביסל, בולט בתכשיטים הישראלים., שאבות אבותיו התגוררו בירושלים במשך יותר משבעה דורות. אוסף התכשיטים יוצא הדופן של מר תביסל, על מנת לעורר מחדש את עברו המכובד של ירושלים על ידי הבאת ההריסות העתיקות של הר הבית, חזרה לחיים בשינוי צורה, מדגימה את דמיונם של כולם.

טבעת זהב לבן
טבעת זהב לבן עם אבן ירושלמית

עיצוב טבעת זהב לבן - רקע כובש

בסוף שנות התשעים למד אבי על החפירות הבלתי מורשות שפגעו בהר הבית. מרכז התנדבות של מתנדבים הוסדר כדי לשחזר לפחות חלק מהממצאים הקדומים שהיו קרובים להריסות. הוא תרם רבות למאמצי השימור, והוא נעשה מודע למשהו. הוא הבין שלקדושתם של היסודות הארכאיים הללו יש את הכוח לקשר בין חסידיו מכל רחבי העולם לבין הרוחניות של "ירושלים הקדושה". זה נראה פלא לעתים קרובות כאשר הכל נראה אבוד, פתאום דבר חדש הופך את כל זה מסביב. כאשר נערכו החפירות הבלתי חוקיות נראה כאילו כל מה שהוא קדוש ומשמעותי יימחק וימחק כמו שטויות לא משמעותיות. עם זאת, באורח פלא, זה לא קרה. קרה דבר אחר לגמרי, משהו שבאותו זמן נתפס מופלא. לכן, כל עיצוב טבעת זהב לבן שהובא ממוריה הוא קצת נס, דבר שנמשך בבוטות ובריסות, גוש קדושה שממשיך לחיות.

טבעות זהב לבן לחתונה שלה
טבעות זהב לבן לנשים

טבעות יהלום מזהב לבן - מתנה טהורה ושונה

לאחר שקיבל את כל האישורים הנדרשים לשימוש באבנים מחפירות הר הבית, החל אבי לבסס את חזונו וכך נוצר אוסף מוריה יוצא הדופן. בשום מקום אחר בעולם לא ניתן למצוא טבעות יהלום מזהב לבן משמעותיות ומיוחדות כמו אלו שתוכננו על ידי התכשיטנים של מוריה. שרידים המתוארים בזהב צהוב, לבן או ורוד וכיכבו עם אבני חן. כל אחת מטבעות יהלום מזהב לבן מעלה את השאלה מה חשוב יותר במקרה זה, היהלומים וזהב או היסוד העתיק הלא פשוט? זה די מדהים מה שנפרם כאן. על ידי שילוב אבנים עתיקות שחולצו על ידי ארכיאולוגים של פרויקט הניפה ליד בית המקדש. (aka Mount Moriah), וסידורם במבנה ייחודי בצורות מוכרות כמו a תליון מגן דוד, מי שרוצה יכול להיות בעל מרוצה מדגם מימי קדם של ירושלים העתיקה. אתה קונה לא רק טבעות זהב לבן עם יהלומים, אלא חפץ משמעותי אמיתי.

זהב לבן זהב טבעות מתנות
טבעות זהב לבן עם יהלומים

טבעות זהב לבן עם יהלום - תכשיטים עם הצהרה

כל שבר שנאסף על בית המקדש. האוסף מקוטלג ומסודר, ואז תוכנן על מנת לשמר את הפשטות הטבעית שלו. התכשיטנים המיומנים של מוריה מארגנים ומסגירים בקשב את הזהב ואבני החן באבן הטבעית באופן ידני, כדי לבנות תוכן ויזואלי מדהים, בשונה מכל מה שניסה בעבר באוסף תכשיטי יהלומים איכותיים ובלעדיים. טבעות יהלום מזהב לבן מתחילות בחפץ אמיתי מהר הבית המחובר באופן אמנותי עם אבנים יקרות וזהב שהופכות לפריט שאין כמוהו למורשת ולרוחניות נצחית. אוסף מוריה קו יפהפה במהדורה מוגבלת תכשיטי יהלומים משובחים שזורים בזהב, האצילים מכל המתכות, והיהלומים, האבנים הקשות ביותר על פני כדור הארץ, עם אבן ירושלמית העתיקה כדי להדגים את עיקשותה של עיר הקודש, חשיבותה וקדושתה שאין דומה לה במשך אלפי שנים. כתכשיטים דתיים, האוסף מבצע את הכוונה הגבוהה הזאת, על ידי עיסוק בחומרים מעולים המייצגים את העוצמה, החשיבות והקדושה של ירושלים.

טבעות זהב לבן ליום הולדתה
עיצוב טבעות זהב לבן - טבעות זהב לבן עבורה

טבעות זהב לבן לנשים - חזון מהעבר

מוריה הוא ההר שעליו קיבל אברהם את האמונה במונותיאיזם, זרע את זרע שלוש הדתות הגדולות. כיום, מוריה היא קמיע מעוטר, תכשיט, מלהיב באלגנטיות שלו ומסרים של רוחניות. תסתכל טוב על טבעות זהב לבן לנשים, תראה מיד כי האבנים בירושלים הם ייחודיים, וכל אחד מהם נושא מהות קדומה רגש. אפשר היה לטפל באבנים האלה בעת הקמת בית המקדש, בתי המשפט העתיקים של עיר הקודש, אותם סלעים שאבותינו, הנביאים, המלכים והעם הפשוט של ירושלים דרכו עליהם.

טבעות זהב לבן לנשים
טבעות זהב לבן לנשים

טבעות זהב לבן בשבילה - מתנה חדשה עם נשמה זקנה

אם האבנים העתיקות באותן טבעות זהב לבן עבורה היו יכולות לדבר, הן היו מדברות על ההיסטוריה היהודית של 3000 השנים האחרונות. אותם אנשים שלובשים את התכשיטים מהדהדים את קריאת החפץ ולכן הם שגרירים לחשבון הייחודי של ירושלים. ירושלים קשורה לנפש האדם, לרצון ה '. על ידי לבישת התכשיטים של מוריה אתה רוכש תזכורת קבועה למה שמנחה אותנו ואת מי שאנחנו. אוסף מוריה מכיל תכשיטים במהדורה מוגבלת בפריסות יצירתיות, הנמנים ונרשמים בתעודת אותנטיות שהוקצבה, הקובעת את לידת האבן מירושלים: מקום התשוקה, עיר השלום הגדולה. מעולם לא היה זמן בו עבר והווה התאחדו בצורה כה נגישה באמצעות אומנות תכשיטים. מי שקונה עבורה טבעות זהב לבן תכשיטי אבן בירושלים אוסף יהיה שומר מכובד של אובייקט היסטורי אמיתי. היסטוריה שממשיכה לחיות באמצעות יופי ואופי האבן המתמשכים. אלה לא פשוט טבעות יהלום מזהב לבן אלא גשר בזמן המחבר בין כל מה שהיה, הוא ועתיד להיווצר.

טבעות זהב לבן

שם מוצר: טבעת אירוסין עם המילה "אהבה" בעברית זהב לבן 18 קרט ויהלום

תיאור מוצר: טבעת אירוסין סמלי זה מסמל את הרגשות האנושיים החזקים ביותר. האהבה מייצגת את "הלב שמבין את הידע". טבעת זהב לבן Amore הוא מתוך מהדורה מוגבלת מייצג מספר רוחני סודי. אותיות "אהבה" חרותות על כל טבעת יהלומים של אמורה.

מחיר: ₪1,981.00

מַטְבֵּעַ: ש״ח

זמינות: במלאי

  • טבעות זהב לבן
  • טבעות זהב לבן עם יהלומים
  • טבעות זהב לבן לנשים
  • טבעות זהב לבן בשבילה
  • טבעת זהב לבן
5
משוב משתמש
0 (0 הצבעות)